logo - Domy drewniane Krezymon
o nas
rekomendacje
galeria
kontakt
 
 
 
PRZEKAŻ SWOJĄ OPINIĘ  NA NASZ TEMAT
 
 

Przeczytałem zamieszczone już rekomendacje i pod wieloma komplementami się podpisuję. Znalezienie odpowiedniej ekipy do realizacji jednego z moich marzeń, budowy drewnianego domu spędzała mi sen z powiek. Dwukrotnie wybierałem ekipę i dwukrotnie rezygnowałem zniechęcony nieprofesjonalnym podejściem, chciwością lub zbyt dużym pobłażaniem używkom, których bałem się najbardziej. Kto nie słyszał o ekipach, które zaczęły budowę i nagle poszły w "cug"? Byłem bliski rezygnacji z budowy, do której przygotowywałem się trzy lata (czytanie różnych opinii, oglądanie domów, wybór projektu, wymagane pozwolenia, w końcu zrobienie fundamentu). Wtedy przedstawiono mi Pana Kubę Krezymona. Przez rok budowy, w której uczestniczył na różnych etapach (wykonanie stanu surowego budynku (Przykop), wykonanie schodów i życzliwe pomoce przy wykończeniu) poznałem Pana Kubę, jako pasjonata budownictwa domów z drewna. Ma dobrą rękę i oko przez to, że zaczynał od stolarki i to widać w końcowym efekcie. Dba o szczegóły, czyli robi to o czym marzy chyba każdy inwestor. Jest terminowy i dobrze się z nim czasami pokłócić, żeby wywalczyć swoją wizję albo żeby się przekonać, że nie miało się racji. Zdarzyło mi się to nie raz. Przyzwoitość tego człowieka zapoczątkowała serię pojawiających się porządnych ludzi, którzy kończyli mój dom na różnych etapach. Dziś myślę, że przytrafił mi się dość magiczny czas w tych spotkaniach ludzi, którzy kochają to co robią. To takie dziś rzadkie zjawisko.

Z pozdrowieniem dla Pana Kuby.
A tym z Państwa, którzy tą rekomendację czytają życzę dobrych wyborów.
Artur Kwiecień
P.S. żeby realizować marzenia wystarczy się odważyć

 
 

Wspólnie z Magdą mieliśmy marzenie, aby zamieszkać w naszej wyśnionej chatce w cudownej okolicy puszczy bydgoskiej. Nie mieliśmy pojęcia ani doświadczenia w prowadzeniu inwestycji. Wydawało się nam, że wystarczy podpisać umowę z wykonawcą i tyle. Życie okazało się bardziej skomplikowane, niestety. W tym trudnym dla nas momencie spotkaliśmy Kubę. Okazał się nie tylko wykonawcą, ale przede wszystkim doradcą. Udowodnił ,że zaufanie jest podstawą współpracy i że jeśli obdarzy się jego tym zaufaniem, on traktuje to jako dodatkowe zobowiązanie. Dzięki pracy jego zespołu i jego sprawnemu dowodzeniu stanęła nasza wymarzona chatka kozerówka. Tym wszystkim, którzy marzą o takim domu i tym wszystkim , tym którzy obawiają się trudnego okresu budowy polecamy Kubę, bo to rzetelny i obowiązkowy facet. ( o jakości nie wspominamy , bo jak po dwóch latach od budowy piszemy te słowa to oznacza ,że jest na dobrym poziomie ) :)

 
 

Długo szukaliśmy firmy która by wybudowała nasz wymarzony domek z drewna, aż w końcu trafiliśmy na firmę Krezymon Domy Drewniane. Skontaktowaliśmy się z Kubą i od razu wiedzieliśmy że się zdecydujemy. Kuba już na samym początku zaczął nam podsuwać bardzo dobre i przemyślane rozwiązania, na nasze pytania zawsze odpowiadał wyczerpująco i kompletnie że nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do wiedzy i doświadczenia w budowie domów drewnianych. Prace zostały wykonane terminowo zgodnie z ustaleniami. Na budowie panował porządek, materiały budowlane poukładane. Na koniec wszystko było super wysprzątane. Do tej pory mamy kontakt i Kuba doradza nam w niektórych kwestiach dotyczących dalszej realizacji planu budowy. Dziękujemy Kuba za miłą współpracę i pozdrawiamy. POLECAMY WSZYSTKIM ! ! !

                                                                                                                             Iwona i Karol Weber

 

      Z prawdziwą przyjemnością polecamy gorąco firmę Pana Jakuba Krezymona i wykonywane przez nią usługi. Od 2010 roku cieszymy się domem zbudowanym przez Pana Kubę Krezymona i nadal korzystamy z możliwości, jakie daje zamawianie mebli i dodatkowych drewnianych elementów wyposażenia domu.

                                                                                                                                                        mml

 

      Firma pana Kuby wykonała u nas Tawernę (150m2) i zadaszenie tarasu (400m2). Jesteśmy bardzo zadowoleni i pod ogromnym wrażeniem techniki wykonania oraz szybkości i sprawności ekipy.
      Tawerna mimo, że była wykonywana podczas pełni sezonu w sierpniu nikomu z gości nie przeszkadzała, nie mieliśmy żadnych skarg a wręcz goście byli pod wrażeniem jakości wykonywanej usługi jak i fachowości. Zamiast korzystać z plaży obserwowali z bardzo dużym podziwem budowę. Nie jest to ostatnia inwestycja jaką będziemy przeprowadzać i z pewnością będziemy korzystać z usług firmy KREZYMON.
      Trudno jest polecać kogokolwiek ale tą firmę polecamy z całego serca i życzymy wszystkim firmą aby były tak rzetelne.

Marek Szmit

 

      Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Krezymon Domy Drewniane. Pan Kuba uczestniczył w fazie projektowanie domu, doradzał i był otwarty nawet na drobne modyfikacje, które wprowadzaliśmy już w trakcie budowy.
      Projekt łączy tradycję z nowoczesnością, jest wymagający (bardzo duże okna), ale firma sobie świetnie poradziła. Dom wykonany jest pięknie i starannie i na pewno będzie służył kilku pokoleniom.
      Polecamy współpracę z firmą, w razie pytań proszę dzwonić 501580198

Agata Ignaciuk

 

      Nazywamy się Kasia i Przemek i muszę napisać, że jeszcze nigdy nie wystawialiśmy referencji z taką przyjemnością.
     Jesteśmy wymagającymi osobami, więc spotkanie z Kubą okazało się sympatyczną sprawą, pomimo kurzu i bałaganu wokół domu. Znalazłam Kubę ze strony internetowej, trochę o nim poczytałam i już wtedy czułam, że to będzie dobry wybór.
     Umówiliśmy się na spotkanie. Okazało się, że "czuje" to co my i "widzi" nasz projekt "naszymi oczami". Kuba obejrzał, doradził, skomentował nasze pomysły, podał termin i koszt prac. Całkiem sympatyczny, o wysokiej kulturze osobistej, dużej wiedzy dotyczącej budowania z drewna. Można powiedzieć, że jest dobrym fachowcem, takim "małym" artystą.
     To niewiarygodne jak zmienili nasz dom. Swoimi dekorami i "czarodziejskimi" rączkami wyszło coś, co nam się bardzo podoba. Godni zaufania, solidna ekipa. Krezymon Kuba – Domy Drewniane - to strzał w dziesiątkę.
     PS. Kuba liczymy na upusty, przy naszych dalszych wspólnych inwestycjach.
                                                                                                               
                                                                                                              Kasia i Przemek Dąbrowscy

 

     W marcu zamieszkaliśmy w domu pobudowanym przez firmę Kuby Krezymona - Domy Drewniane i zdecydowanie polecamy tą firmę.
     Wszystko robią profesjonalnie, godni zaufania. Odwiedziło nas wiele osób marzących o drewnianym domu i są nim zachwyceni. W dzisiejszych czasach warto promować uczciwe firmy a ludzie tam pracujący właśnie tacy są.
          Polecamy gorąco - Marta Szymańska

 

 
 

Projekt i wykonanie: CBRMEDIA